Bize Ulaşın: +90 312 417 93 45 - e-Posta: info@aiad.org.tr

Etkinlikler.

Konferans, toplantı, ziyaret ve diğer tüm etkinlikler

 

9eylulAB Algısı Araştırması Sonuçları Yayınlandı

Avrupa İşbirliği Ağı Derneği tarafından gerçekleştirilen AB Algısı Araştırması sonuçlandı. Ankete toplam 3385 kişi katılım sağladı. Anket sonucunda ulaşılan temel bulgulara ulaşmak için tıklayınız

Devamını oku..

 

 

 

İş Hayatında Ayrımcılığın Önlenmesi Çalıştay Başvuruları Başladı  

Sivil Düşün desteğiyle Avrupa İşbirliği Ağı Derneği tarafından düzenlenen İş Hayatında Ayrımcılığın Önlenmesi Çalıştayı için başvurular başladı. Çalıştay 6-7 Şubat 2017 tarihleri arasında Ankara’da düzenlenecek. Çalıştayda yaş, din, ırk, cinsiyet, cinsel yönelim ve etnik köken gibi nedenlerle iş hayatında yaşanan ayrımcılığın önlenmesine yönelik çözümler geliştirmek amaçlanmaktadır.

Devamını oku..

 

 

eraBulgaristan’da Savunuculuk ve Lobicilik ile ilgili Eğitime Katıldık  

Avrupa İşbirliği Ağı Derneği olarak Türkiye Ulusal Ajansı Erasmus+ Gençlik Programı Ulusötesi İş Birliği Faaliyetleri(TCA) kapsamında 17-22 Nisan 2016 tarihlerinde Bulgaristan’da gerçekleşen “Lobbying and Advocacy in the Youth Field” eğitim kursuna katıldık. 9 ülkeden 20 gençlik çalışanının katılımı ve 3 deneyimli eğitmenin desteği ile gerçekleştirilen eğitimde Lobicilik ve Savunuculuk hakkında bilgiler edindik. Bilgiler dahilinde tartışma grupları oluşturuldu ve savunuculuk ve lobicilik faaliyetleri gerçekleştirildi.

Devamını oku..

 

 

9eylulPolonya’da İrtibat Kurma Seminerine Katıldık

Avrupa İşbirliği Ağı Derneği olarak Türkiye Ulusal Ajansı Erasmus+ Gençlik Programı Ulusötesi İş Birliği Faaliyetleri(TCA) kapsamında 13-17 Nisan 2015 tarihleri arasında Polonya’da düzenlenen “DemoPeople Contact Making Seminar on Youth Policy” adlı irtibat kurma seminerine katıldık. Potansiyel ortaklarla bağlantılar kurulan ve K3 Yapılandırılmış Diyalog hakkında bilgilendirmeler yapılan …

Devamını oku..

 

 

9eylulAİAD Başkanı Hüseyin Aktürk, Dokuz Eylül Üniversitesi’nde düzenlenen AB Projeleri’nde Kariyer Söyleşisine Katıldı

Avrupa İşbirliği Ağı Derneği (AİAD) başkanı Hüseyin Aktürk, Dokuz Eylül Üniversitesi’nde gerçekleştirilen “Avrupa Birliği Projeleri’nde Kariyer Fırsatları” konulu söyleşi toplantısına katıldı. Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme Kulübü işbirliği ile organize edilen söyleşi 5 Kasım 2013 tarihinde gerçekleştirildi.

Devamını oku..

 

 

9eylulİzlanda’da Gençlik Değişimi Seminerindeydik

Avrupa İşbirliği Ağı Derneği olarak Türkiye Ulusal Ajansı Erasmus+ Gençlik Programı Ulusötesi İş Birliği Faaliyetleri(TCA) kapsamında 17-23 Kasım 2014 tarihlerinde İzlanda’da gerçekleşen “TYE – Tools for Youth Exchanges” eğitim kursuna katıldık.

Devamını oku..

 

 

 

aiadblankAİAD, Gönüllü Tanışma Toplantıları Devam Ediyor

Derneğimizin II. Tanışma Toplantısını 27 Aralık Cuma günü Ankara’da gerçekleştirdik. Toplantıda, gönüllü adaylarınıza Avrupa İşbirliği Ağı Derneği’nin amaçları, gerçekleştirilecek faaliyetler hakkında bilgi verildi. Derneğimiz bünyesinde oluşturulacak komiteler ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu ve gönüllü adayları, ilgili bulundukları komitelere isimlerini kaydettiler.

Devamını oku..

 

 

Back to Top